Aktualności

Lipcowy "Wieczór Chwały"

13 lipca 2018

13 lipca zgromadziliśmy się w naszej świątyni na "Wieczorze Chwały", gdzie razem z Maryją trwaliśmy na modlitwie przy Jezusie Eucharystycznym.

Czytaj więcej

Czerwcowy "Wieczór Chwały"

22 czerwca 2018

W piątek 15 czerwca przeżywaliśmy kolejny "Wieczór Chwały" w naszej parafii. Kazanie wygłosił o. Bartymeusz z Leżajska, który zatrzymał się w naszym kościele wraz z grupą dzieci będąc w drodze do Zakopanego.

Czytaj więcej

​Pielgrzymka do Częstochowy

15 czerwca 2018

Jak co roku młodzież dziękując Bogu za przyjęcie Sakramentu Bierzmowania udała się na pielgrzymkę do Częstochowy.

Czytaj więcej

​Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych

15 czerwca 2018

Jak co roku dzieci pierwszokomunijne z naszej parafii wraz z rodzinami odbyły pielgrzymkę dziękczynną za dar Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

Czytaj więcej

Pielgrzymka do Tokarni

14 czerwca 2018

Dnia 12 czerwca odbyła się pielgrzymka dzieci obchodzących w tym roku rocznicę I Komunii Świętej. Miejscem pielgrzymki była Tokarnia, rodzinna miejscowość księdza Michała.

Czytaj więcej

Prymicje Księdza Michała

5 czerwca 2018

3 czerwca w naszym kościele parafialnym Uroczystą Mszę Świętą prymicyjną sprawował ksiądz Michał, który odbył w naszej parafii praktykę diakońską.

Czytaj więcej

Święcenia Kapłańskie A.D. 2018

4 czerwca 2018

Dnia 26 maja w katedrze na Wawelu abp Marek Jędraszewski udzielił święceń kapłańskich 20 diakonom, w tym Michałowi Hansowi, odbywającemu w naszej parafii praktykę diakońską.

Czytaj więcej

Bierzmowanie A.D. 2018

3 czerwca 2018

W środę 20 maja w naszej parafii Arcybiskup metropolita Krakowski Marek Jędraszewski udzielił sakramentu bierzmowania 56 naszym parafianom.

Czytaj więcej

Pierwsza Komunia Święta

1 czerwca 2018

​Dnia 20 maja w naszej parafii 56 uczniów klasy III szkoły podstawowej przystąpiło po raz pierwszy do Komunii Świętej.

Czytaj więcej

Wycieczka do Krakowa

17 maja 2018

W niedzielne popołudnie 13 maja dzieci i młodzież z Liturgicznej Służby Ołtarza i scholi wraz z opiekunami z naszej parafii w 49 - cio osobowym składzie udali się na wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej

Majowy "Wieczór Chwały"

15 maja 2018

W sobotę 12 maja przeżywaliśmy kolejny "Wieczór Chwały" w naszej parafii. Po Eucharystii i nabożeństwie majowym, świadectwem swojego życia podzielił się z nami raper pochodzący z Nowego Targu - Jakub Nowak "Anatom".

Czytaj więcej

Majówka z Bogiem

4 maja 2018

W dniach 30.04 - 02.05 odbyliśmy dwudniowe rekolekcje dla dzieci i młodzieży z naszej parafii w domu rekolekcyjnym Grup Apostolskich Suchym koło Poronina, w sumie wzięło w nich udział 42 dzieci i młodzieży z naszej parafii plus trzej opiekunowie ;)

Czytaj więcej

Nabożeństwa majowe

28 kwietnia 2018

Od wtorku 1.05.2014r. nabożeństwa majowe w naszym Kościele po Mszy Świętej o godzinie 18 - stej. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Kwietniowy "Wieczór Chwały"

28 kwietnia 2018

27 kwietnia na "Wieczorze Chwały" gościliśmy diakonów Piotra i Tadeusza, oraz kleryka Wiktora z Towarzystwa Ducha Świętego.

Czytaj więcej

Nowi lektorzy w naszej parafii

7 kwietnia 2018

Dnia 7 kwietnia 2018 roku w Ludźmierzu sprawowana była Msza Święta pod przewodnictwem dziekana dekanatu nowotarskiego ks. prałata Stanisława Strojka, podczas której miało miejsce uroczyste błogosławieństwo nowych lektorów dla parafii naszego dekanatu.

Czytaj więcej

Alleluja! Jezus żyje!

2 kwietnia 2018

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Chrystusa, nadziei płynącej z Bożej obecności i wszelkich łask na każdy dzień życzą Duszpasterze

Czytaj więcej

Zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych

22 marca 2018

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosił ks. Jan Karlak, proboszcz parafii p.w. św. Jana Pawła II w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Rekolekcje wielkopostne

12 marca 2018

Rozpoczęcie rekolekcji w V Niedzielę Wielkiego Postu na wszystkich Mszach św.

Czytaj więcej

Bożonarodzeniowy Konkurs Szopek Rodzinnych

29 stycznia 2018

W tym roku w Bożonarodzeniowym Konkursie Szopek Rodzinnych wzięło udział pięć Rodzin. Dziękujemy za zaangażowanie w wystrój naszego kościoła i gratulujemy przepięknie wykonanych szopek.

Czytaj więcej

Przedstawienie "Dając coś drugiemu, czynisz dobro sobie samemu"

17 stycznia 2018

Trwając jeszcze w atmosferze Bożego Narodzenia licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć przedstawienie pt. "Dając coś drugiemu, czynisz dobro sobie samemu" przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Lasku pod okiem Pani Dyrektor Teresy Piłat.

Czytaj więcej
Strona z 3‹ poprzednie | 1 2 3 | następne ›