Aktualności

Wycieczka do Krakowa

Czwartek, 17 maja 2018
W niedzielne popołudnie 13 maja dzieci i młodzież z Liturgicznej Służby Ołtarza i scholi wraz z opiekunami z naszej parafii w 49 - cio osobowym składzie udali się na wycieczkę do Krakowa.
Po sprawnym przejechaniu drogi pierwszym punktem było odwiedzenie Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej. Najpierw zobaczyliśmy najważniejsze jej miejsce, czyli kaplicę Najświętszego Serca Pana Jezusa, potem jadalnie, aulę i ogród. Miejsce wzbudziło duże zainteresowanie całej grupy. Może za jakiś czas ktoś z nich tam zamieszka, kto wie, miejmy nadzieję i módlmy się o powołania z naszej parafii ;) Potem posililiśmy się w najlepszej restauracji w Krakowie, czyli McDonalds ;) i spacerem udaliśmy się na stadion Wisły Kraków, by obejrzeć jej mecz z Lechem Poznań, zakończony remisem 1 - 1. Atmosfera na trybunach było bardzo dobra, podobało się na trybunach zarówno chłopakom jak dziewczynom, które po raz pierwszy mogły obejrzeć mecz na żywo na stadionie. Pełni radości wróciliśmy szczęśliwie do naszych domów. Dziękujemy wszystkim za kolejny wspaniały wyjazd i piękna integrację! ;)