Aktualności

XVIII Turniej o Puchar Proboszcza Parafii Klikuszowa

Wtorek, 31 lipca 2018
Tegoroczny Turniej o Puchar Proboszcza Parafii był już XVIII edycją. Można rzec, że turniej osiągnął w tym roku pełnoletność ;) Na boisku w Trutym spotkało się pięć drużyn z każdej wioski wchodzącej w skład parafii Klikuszowa, oraz parafia Pyzówka.
Tytułu z zeszłego roku broniła drużyna z Lasku. Były to jednocześnie eliminacje do Turnieju o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Po raz siódmy wygrała drużyna z Obidowej, która w finale pokonała drużynę "Grom" Morawczyna. Pozostałe miejsca rozstrzygnięto poprzez rzuty karne. Trzecie miejsce zajął Lasek, czwarte Klikuszowa. Gospodarze tegorocznego turnieju zajęli piąte miejsce, pokonując w rzutach karnych drużynę z Pyzówki. Sponsorzy ufundowali nagrody rzeczowe i puchary dla każdej drużyny. Serdecznie wszystkim dziękujemy! Indywidualne nagrody otrzymali: Józef Hełdak jako najstarszy, a Daniel Witkowski jako najmłodszy zawodnik; najlepszym strzelcem został Józef Chorążak; najlepszym zawodnikiem Patryk Duda; najlepszym bramkarzem uznano Daniela Stachonia, a za najładniejszą bramkę nagrodę otrzymał Paweł Maślanka. Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom, zawodnikom, wszystkim zaangażowanym w turniej, oraz licznie zgromadzonej publiczności za wspaniały czas spędzony w gronie parafialnej wspólnoty!