Ogłoszenia parafialne

6. Niedziela Zwykła

Niedziela, 13 lutego 2022

Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

Rozpoczyna się 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Po każdej Mszy św., będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i trwać będzie do następnej Mszy św. Po sumie adoracja do Mszy św. o godz. 17:00. Harmonogram adoracji będzie podobny jak w ubiegłe lata. Po sumie, w przyszłą niedzielę, adorować będą mieszkańcy Lasku i Obidowej. O godz.15:00 koronka i litania do Miłosierdzia Bożego. Ta adoracja niech zgromadzi młodzież przygotowującą się do bierzmowania i dzieci ze szkoły podstawowej. O godz.16:15 różaniec za zmarłych, prowadzą Róże Różańcowe i zakończenie adoracji Mszą św. o godz.17:00. 

W tym tygodniu patronują nam:
  • poniedziałek, 14 lutego – Święty Cyryl (826-869), mnich i Święty Metody biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafianom z Lasku. Na obecny tydzień powierzamy naszą świątynię dalej mieszkańcom Lasku; tym razem, od nr 153 do 165. Sprzątanie w sobotę od godz. 9:00.


Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia.
Szczęść Boże