Narodzenie Pańskie - Pasterka

Sobota, 25 grudnia 2021

„Dziś się narodził, Chrystus Pan, Zbawiciel” – te słowa wyśpiewaliśmy w psalmie responsoryjnym, wspominając, że dla nas i naszego zbawienia Bóg stał się człowiekiem. To jedna z najważniejszych prawd naszej chrześcijańskiej wiary. Niech czas świętowania tajemnicy obecności Boga wśród nas będzie przepełniony radością, życzliwością oraz dobrocią. Niech wszystkim parafianom i gościom Bóg hojnie udziela swoich darów, umacnia swoim słowem i błogosławieństwem na drogach codzienności.

Tu ma miejsce najpełniejsze spotkanie wierzącego chrześcijanina z Bogiem-Człowiekiem. Starajmy się jak najgłębiej pochylić nad radosną tajemnicą narodzin Bożego Syna.

Niech te święta dla wszystkich Parafian, Rodzin rozproszonych po świecie i Gości, będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas.

Wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do przygotowania tych świąt Bożego Narodzenia i ich uświetnienia; składamy serdecznie Bóg zapłać!