6. Niedziela Wielkanocna

Niedziela, 9 maja 2021

Dzisiaj o godz. 16:30 będzie nabożeństwo majowe, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

W poniedziałek, wtorek i środę, zwłaszcza podczas nabożeństw majowych będziemy modlić się przez wstawiennictwo Matki Najświętszej o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

W piątek wypada święto Św. Macieja, Apostoła.

W sobotę od godz. 9:00 będzie pierwsza spowiedź dla dzieci z klas III, przed uroczystością I Komunii św.

W przyszłą niedzielę wypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu nasza Parafia będzie przeżywać również I Komunię świętą. Na Mszy św. o godz. 9:30 pierwszy raz przyjmą Pana Jezusa dzieci ze Szkół Podstawowych w Klikuszowej i Obidowej, a o godz. 11:30 dzieci ze Szkół Podstawowych w Lasku i Morawczynie. Bardzo prosimy, aby podczas tych Mszy św. dać pierwszeństwo przebywania w kościele dzieciom oraz ich rodzicom.

Przez cały tydzień zapraszamy wszystkich na nabożeństwo majowe, które odprawiamy po Mszach św. o godz. 18:00.

Dziękujemy mieszkańcom Klikuszowej za posprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy o to rodziców, dzieci, które przystąpią do I Komunii św.