5. Niedziela Wielkanocna

Niedziela, 2 maja 2021

Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca, po każdej Mszy św. będzie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 16:30 będzie nabożeństwo majowe.
Jutro będziemy przeżywać Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. oraz nabożeństwo majowe zostaną odprawione według porządku niedzielnego.
We Wtorek wspomnienie Św. Floriana, męczennika, patrona strażaków.
W Środę wspomnienie Św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana.
W Czwartek święto Świętych Apostołów, Filipa i Jakuba. Spowiedź przed I Piątkiem od godz. 17:30.
W I Piątek spowiedź od godz. 17:00. W Morawczynie spowiedź od godz. 19:15, po spowiedzi Msza św.
W Sobotę Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie w intencji naszego Ks. Proboszcza, który obchodzi swoje imieniny.

Przez cały miesiąc maj będziemy w dni powszednie odprawiać Msze św. również o godz. 18:00, po nich będzie nabożeństwo majowe.

Od najbliższego wtorku rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości I Komunii św., która odbędzie się w Niedzielę 16 maja. Na Mszy św. o godz. 9:30 do Komunii przystąpią dzieci ze Szkół Podstawowych w Klikuszowej i Obidowej, a o godz. 11:30 dzieci ze Szkół Podstawowych w Lasku i Morawczynie.

Dziękujemy mieszkańcom Klikuszowej za posprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy o to dalej mieszkańców Klikuszowej od nr 33 do nr 44. Sprzątanie w sobotę od godz. 9:00.