Ogłoszenia parafialne

4. Niedziela Wielkanocna

Niedziela, 25 kwietnia 2021

Dzisiejsza Niedziela nazywana jest Niedzielą Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza. To Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Dziś także przypada Święto Św. Marka, ewangelisty. Pamiętajmy zatem w modlitwach o naszym arcybiskupie Marku Jędraszewskim z okazji jego imienin.

W Czwartek będziemy przeżywać Święto Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

W I Sobotę miesiąca powierzymy wszystkie nasze troski i zmartwienia Matce Najświętszej. O godz. 17:15 zapraszamy na modlitwę różańcową, którą poprowadzą członkinie Róż. Po Mszy św. o godz. 18:00 będzie pierwsze nabożeństwo majowe. W czasie tych nabożeństw będziemy się modlić za Ojca Świętego, za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje. W tym dniu wspomnimy także Św. Józefa, rzemieślnika.

Zebranie oddziału Związku Podhalan Parafii Klikuszowa odbędzie się 2 Maja (Niedziela), o godz. 15:00 w Remizie OSP, w Lasku.


Dziękujemy mieszkańcom Klikuszowej za posprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy o to dalej mieszkańców Klikuszowej od nr 21 D do nr 32 A. Sprzątanie w sobotę od godz. 9:00.