1. Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 21 lutego 2021

Dzisiaj zapraszamy na godz. 16:00, na nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po nim będzie Msza św. W Morawczynie Gorzkie Żale będą po Mszy św. o godz. 8:30.

W piątek o godz. 16:30 będzie Droga Krzyżowa dla wszystkich, po jej zakończeniu, o godz. 17:00 będzie Msza św. Natomiast na drogę Krzyżową o godz. 19:30 zapraszamy zwłaszcza młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania i starszą. W Morawczynie Droga Krzyżowa będzie o godz. 17:00.

Za odprawienie Drogi Krzyżowej i udział w Gorzkich Żalach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek (22 lutego) będziemy obchdzić święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.

W środę wyjątkowo nie będzie wieczornej Mszy św.

Dziękujemy mieszkańcom Obidowej za posprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy o to dalej mieszkańców Obidowej od nr 26a do nr 32. Sprzątanie w sobotę od godz. 9:00.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i zdrowego, bezpiecznego tygodnia!