Ogłoszenia parafialne

5. Niedziela Zwykła

Niedziela, 7 lutego 2021

Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.

Dziś, także druga niedziela 40-godzinnego nabożeństwa poprzedzającego Wielki Post. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i trwać będzie do następnej Mszy św. Po sumie adoracja do Mszy św. o godz. 17:00. Harmonogram adoracji jest podobny do tego, jak w ubiegłe lata. Po sumie adorować będą Róże Różańcowe. O godz.15:00 koronka i litania do Miłosierdzia Bożego. Ta adoracja niech zgromadzi młodzież przygotowującą się do bierzmowania i dzieci ze szkoły podstawowej. O godz.16:15 różaniec za zmarłych i zakończenie adoracji Mszą św. o godz.17:00.

Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.

W tym tygodniu patronuje nam:
  • 10 lutego –św. Scholastyka, założyła żeński zakon według reguły benedyktyńskiej i całkowicie poświęciła się Panu Bogu
  • 11 lutego – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, Światowy Dzień Chorego,

Bóg zapłać tym, którzy w tym tygodniu sprzątali kościół... Na obecny tydzień powierzamy świątynię mieszkańcom Obidowej od nr 10A. do 21.Sprzątanie kościoła w sobotę, od godz. 9:00.


Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia.
Szczęść Boże!