Ogłoszenia parafialne

Narodzenie Pańskie - Pasterka

Piątek, 25 grudnia 2020

„Dziś narodził się nam Zbawiciel”. Przyszedł po to, aby przywrócić naszą więź z Bogiem. Ta Dobra Nowina, która przenika serca każdego z nas, przynosi radość ludziom wszystkich czasów. Dodaje otuchy i wlewa nadzieję w nasze serca na czas, kiedy tak wielu ludzi pogrążonych jest w nocy beznadziejności, zwątpienia i lęku o przyszłość, lęku w trudnym czasie pandemii. 

Czas Bożego Narodzenia przypomina nam, że na świecie jest miłość, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. Jest na wyciągnięcie naszych rąk, jako nadzieja każdego z nas i całego świata. 

Bóg pragnie, abyśmy przyjęli Go do serca, do swojego domu, do swojego życia. Przyjęli i zatroszczyli się o Niego. Dlatego przychodzi na świat jako Dziecię.

Tą Mszą Pasterską o północy rozpoczęliśmy oktawę i okres Narodzenia Pańskiego, niezwykle bogaty czas w znaki Bożej obecności, który będzie trwał do niedzieli Chrztu Pańskiego, 10 stycznia. 

W dni świąteczne zapraszamy wszystkich na Msze Święte do naszej parafialnej świątyni, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa, nałożone na każdego nas, na czas pandemii. Starajmy się jak najgłębiej pochylić nad radosną tajemnicą narodzin Bożego Syna.

Niech te święta dla wszystkich Parafian, Rodzin rozproszonych po świecie i Gości, będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas. 

Szczęść Boże!