Aktualności

Majowy "Wieczór Chwały"

Wtorek, 15 maja 2018
W sobotę 12 maja przeżywaliśmy kolejny "Wieczór Chwały" w naszej parafii. Po Eucharystii i nabożeństwie majowym, świadectwem swojego życia podzielił się z nami raper pochodzący z Nowego Targu - Jakub Nowak "Anatom".
Opowiedział z odwagą jak w swojej młodości trwał w grzechu z daleka od Boga i jak wielkie przeżył nawrócenie, po którym nie wyobraża sobie życia bez bliskości z Bogiem. Na nim opiera swoje życie, swoją twórczość i nie boi się wyznać, że tylko Jezus daje nam gwarancję szczęścia i nie ma sensu szukać spełnienia w niczym innym. Po świadectwie Uwielbialiśmy wspólnie Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie, dziękując szczególnie za danie nam Maryi jako Matkę każdego z nas. Dziękujemy serdecznie za obecność, oraz za wszelka pomoc w organizacji i przeżywaniu wspólnej modlitwy!