Ogłoszenia parafialne

7. Niedziela Zwykła

Niedziela, 24 lutego 2019

Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.

Trwa 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, które tradycyjnie trwa do następnej Mszy św. Po sumie adoracja do Mszy św. o godz. 17.oo. Po sumie adorują Róże Różańcowe. O godz.15.oo koronka i litania do Miłosierdzia Bożego. Ta adoracja niech dalej gromadzi młodzież przygotowującą się do bierzmowania i dzieci ze szkoły podstawowej. O godz.16.15 różaniec za zmarłych i zakończenie adoracji Mszą św. o godz.17.oo.

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę przed Mszą św. o godz. 17.oo. Zapraszamy do licznego udziału.

W tym tygodniu przypada pierwszy, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek, zapraszamy uczniów klasy: trzeciej gimnazjum i ósmej na Mszę św. o godz. 17.oo i konferencję, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Od godz. 16.oo spowiedź św. Obecność obowiązkowa.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 16.oo, a godz.17.oo Msza św. W kaplicy w Morawczynie spowiedź od godz. 18.15. Po spowiedzi Msza św.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, w piątek od godz. 9.oo. W pierwszą sobotę prośmy o oparcie dla naszej wiary, przez Niepokalane Serce Maryi. Różaniec od godziny 16.3o.

Bóg zapłać tym, którzy w tym tygodniu sprzątali kościół, mieszkańcom Klikuszowej od nr 218 A do 225 . Na obecny tydzień powierzamy świątynię mieszkańcom Klikuszowej od nr 225 A do 233 B.

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia.
Szczęść Boże!