Ogłoszenia parafialne

11. Niedziela zwykła

Niedziela, 17 czerwca 2018

Przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą. Wspominamy dziś św. Brata Alberta. W tym tygodniu patronują nam: we wtorek św. Romuald, opat; w środę bł. Władysław Bukowiński - prezbiter; we czwartek św. Alojzy Gonzaga, zakonnik. W niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to zarazem dzień imienin ks. kan. Jana Mikołajczyka. W tym dniu pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

W tym tygodniu Msze Święte w naszym kościele codziennie o godz. 6:30 i 18:00.

W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą o godz. 8:00 w Klikuszowej oraz o 8:30 w Morawczynie. Przygotowując się do zakończenia roku zapraszamy codziennie poszczególne klasy, wraz z rodzicami i nauczycielami na Mszę Świętą i Nabożeństwo Czerwcowe na godz. 18:00. W poniedziałek zapraszamy klasy I-III Szkół Podstawowych, we wtorek kl. IV-V, w środę kl. VI-VII i czwartek uczniów Gimnazjum.

Próba Chóru Parafialnego odbędzie się w piątek o godz. 19:00. Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych do wstąpienia w jego szeregi. Każdy głos jest mile widziany!

W tym tygodniu posługę w naszej parafii kończy ks. Michał Hans. Dziękujemy mu za pracę duszpasterską w ciągu tego roku i zapewniamy go o naszej modlitwie.

Spotkanie rodziców młodzieży, która jedzie na wakacyjny wyjazd parafialny do Jastarni odbędzie się dziś o godz. 18:00 w salce.

Zbiórka ministrantów i lektorów w poniedziałek o godz. 17:00 w salce parafialnej. Spotkanie Kręgu Biblijnego w sobotę o godz. 19:00.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanej niedzieli i błogosławionego tygodnia!
Szczęść Boże!